Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Atuty akumulatorów żelowych HAZE

Atuty akumulatorów żelowych HAZE

Atuty akumulatorów żelowych HAZE, jakie dystrybuuje marka COMSYSTEM są duże. Dostępne produkty, jakie można otrzymać w punkcie sprzedaży importera powstają na bazie innowacyjnych technik. To zapewnia najwyższy poziom jakości i powtarzalności w zakresie parametrów poszczególnych monobloków. Firma HAZE wprowadza najwyższe standardy jakości, wobec czego nie ma ryzyka, że zakupiony
akumulator litowo-jonowy 12v 100ah nie będzie funkcjonować jak trzeba.

Najwyższa jakość oraz robiące dobre wrażenie cechy eksploatacyjne sprawiają, że proponowane akumulatory są uniwersalne, cechuje je niezawodna praca i mogą być wykorzystane w licznych dziedzinach techniki. Baterie takie wykorzystuje się na przykład w: zasilaniu awaryjnym, telekomunikacji, zasilaniu oraz oświetlaniu awaryjnym, systemach energii słonecznej, napędach elektrycznych, zastosowaniach morskich, kotłach i wielu pozostałych dziedzinach. Akumulatory żelowe bazują na technologii, w jakiej elektrolit umieszczony jest w separatorze z maty szklanej. W ten sposób wypełniana jest przestrzeń międzyelektrodowa i zlikwidowana jest możliwość wycieku elektrolitu ze zniszczonego mechanicznie akumulatora. Polepszona jest także moc maksymalna akumulatora, z uwagi na niską rezystencję wewnętrzną tej budowli.

Akumulatory żelowe mogą zostać zastosowane zarówno w pracy cyklicznej, trakcyjnej, jak i w zastosowaniach stacjonarnych oraz w instalacjach solarnych. Ich spore zalety to: wyeliminowanie pozycji pionowej podczas pracy, wyeliminowanie potrzeby uzupełnienia elektrolitu, brak wycieku elektrolitu, wyższa odporność na ekstremalne temperatury, uderzenia i wibracje, jak i samorozładowanie. Z tego powodu warto sprawdzać, co jest w sklepie dostępne i decydować się na konkretny model, w zgodzie z zastosowaniem jakie się dla niego przewiduje. Oferowana jest sprzedaż detaliczna, jak i hurtowa. Przy większych zamówieniach można oczekiwać atrakcyjnych obniżek. Produkty te spełniają wymagania konsumentów, gdyż odpowiadają normie ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2004.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Redakcja