Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Dlaczego warto zrobić stropy w swoim domu ze stropowych płyt

Dlaczego warto zrobić stropy w swoim domu ze stropowych płyt

Współczesna branża budowlana coraz częściej sięga po nowoczesne technologie, które zmniejszają koszty i przyspieszają prace budowlane. Jedną z takich technologii, jakie od jakiegoś czasu cieszą się ogromną popularnością, są płyty stropowe kanałowe. Pierwsze próby wykorzystania takich płyt to budownictwo wielorodzinne z połowy XX wieku, bo wtedy właśnie ta technologia zaczęła być stosowana w różnych projektach. Lecz przez długie lata zbyt dobrze się ona nie kojarzyła, przez co stosunkowo mało osób się na nią decydowało. Ale aktualnie dużo się zmieniło, bowiem płyty mają szereg ważnych zalet.

Przede wszystkim są bardzo szybkie i proste do montowania, bowiem nie trzeba przy nich robić żadnych szalunków czy też czekać na stwardnienie betonu. Jeżeli  prefabrykaty betonowe producent wykona wszystko zgodnie z wytycznymi, to praktycznie po ułożeniu można zacząć prace nad kolejną kondygnacją. Dużą zaletą jest również cena, bowiem po zsumowaniu wszystkiego okazuje się, że takie rozwiązanie jest dużo tańsze niż tradycyjny strop.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Redakcja