Farby akrylowe służące do samodzielnego albo natryskowego wykonywania zewnętrznych powłok malarskich

Farby akrylowe służące do samodzielnego albo natryskowego wykonywania zewnętrznych powłok malarskich

Farby akrylowe służące do ręcznego lub natryskowego wykonywania zewnętrznych powłok malarskich produkuje oraz dystrybuuje marka GREINPLAST. Kiedy klient wybierze ograniczoną zawartość środków ochrony powłoki, to nadaje się także do wewnętrznych powłok malarskich. Farba tworzy powłoki matowe, drobnoziarniste, o średniej grubości, a także o średnim współczynniku przenikania pary wodnej i niskiej przepuszczalności wody.

Dostępna farby akrylowe może zostać użyta na podłożach jakimi są: tynki cienkowarstwowe, terabona, beton, tynki cementowe, tynki cementowo – wapienne, bądź tynki wapienne. Zaprezentowany preparat można również użyć do wymalowań renowacyjnych, dla już nałożonych powłok malarskich tego samego typu. To dodatkowy element w systemach ociepleń GREINPLAST EPS i EPS – ETA. Produkt jest udostępniony w kolorach zgodnych z paletą wyrobów fasadowych. Konsumenci mogą sobie też zażyczyć, by farba miała odmienny kolor. Na witrynie punktu sprzedaży znajdują się wiadomości w temacie pojemności farby.

Można również sprawdzać: kartę techniczną, kartę charakterystyki, świadectwo radiacyjne oraz atest higieniczny. Najwyższa jakość farby fasadowej akrylowej zachęca do zakupu. W farbie akrylowej spoiwem jest wodorozcieńczalna żywica akrylowa o dużej przyczepności. Żywica utworzy na ścianie szczelną warstwę. Tego typu farba bardzo dobrze będzie nadawać się do pokoju gościnnego, sypialni albo korytarza. Tymczasem, lepiej nie nakładać jej w kuchni lub w łazience, gdzie panuje wyższa wilgotność.

Wiodącym walorem farby akrylowej pozostają cechy kryjące. Kiedy na ścianie są odbarwienia, to rozsądnie jest wobec tego stosować ten typ farby. Jeśli ktoś nie wie, czy konkretny wyrób spełnia jego oczekiwania, może kontaktować się z działem obsługi klienta. Zaangażowani sprzedawcy wyjaśnią wszystkie rozterki. Szukając sprawdzonych produktów do pokrywania, należy zaznajomić się z ofertą właśnie w takim punkcie sprzedaży.

Redakcja