Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Położenie tarasu, inaczej w jakim miejscu budować taras?

Położenie tarasu, inaczej w jakim miejscu budować taras?

Taras powinien pozostać zaaranżowany w taki sposób, by pasował do kompozycji ogrodu,- jeśli taras znajduje się na tym samym poziomie co działka, wystarczy posadzić dookoła niego roślinność, która naturalnie wcieli się w resztę ogrodu, tworząc jedną całość,- jeśli taras osadzony jest na platformie o wiele wywyższającej się powyżej poziom działki, odpowiednio jest powiązać go z resztą działki na przykład przez wykorzystanie łagodnej skarpy, w całości obrośniętej roślinami, otaczającej wiodące na taras schody – więcej na zabudowa tarasu Gdańsk.

Prywatność – zadbaj o to, aby taras miał zakres jak w największym stopniu kameralny, zezwól sobie i gościom na poczucie intymności, – osłoń taras przy wsparciu wiklinowych, drewnianych czy też bambusowych paneli lub ewentualnie wysokimi drzewami czy krzewami ozdobnymi. Drzewa lub też panele uchronią Cię nie wyłącznie przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów, niemniej jednak także przed niesprzyjającemu wielu spotkaniom wiatrowi.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Redakcja